Post Message
 


Aleksandra i Andrzej

Wspaniałe zdjecia, cudowny film. Wspaniała atmosfera podczas współpracy i profesjonalne podejscie. Ekspresowe wykonanie już parę dni po weselu mogliśmy cieszyć się zdjęciami i film w domu. Najlepszy fotograf i kamerzysta na świecie :)

polecamy na 200%

Ola i Andrzej


piątek, 07 grudzień 2018
Renata i Janusz 4.08.2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Cudowna książka, zdjecia, film, plener, wskazówki jak się ustawiać i przygotować do ujęcia.... Można tu długo wyliczać superlatywy. Po prostu pełen profesjonalizm. Bardzo krótki czas oczekiwania. Serdecznie dziękujemy i POLECAMY Panowie spisali się na medal. Myśle że będziemy jeszcze współpracować ze Studiem ASUS.

Pozdrawiamy Renata i Janusz


poniedziałek, 03 wrzesień 2018
Aleksandra i Adrian

Dziękujemy serdecznie Panu Andrzejowi za przepiękne zdjęcia i film oraz za wspaniałą foto książkę. Profesjonalne podejście do klienta, bardzo krótki czas oczekiwania na gotowy, obrobiony materiał. Jesteśmy bardzo zadowoleni ! Polecamy i jeszcze raz bardzo dziękujemy smile


wtorek, 28 listopad 2017
Gabriela i Łukasz

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Film i zdjęcia z wesela wyszły rewelacyjnie i były gotowe już po 2 tygodniach! Plener ze względu na pogodę zrobiliśmy trochę później, ale warto było czekać, zdjęcia są ekstra. Wybór studia Asus na ślub i wesele to była bardzo dobra decyzja, polecamy.


czwartek, 12 październik 2017
Aneta i Rainer

Panie Andrzeju! bardzo dziękujemy za uwiecznienie wspaniałych momentów w tym szczególnym dla nas dniu. Wspaniały dobór muzyki do filmu, piękne zakończenie. Bardzo nam się podobało. 

 

Bardzo dziękujemy za wspaniałą fotoksiążkę. Wszyscy, którzy ją oglądają są pod wielkim wrażeniem pomysłowości i wykonania. 

 

Bardzo dziękujemy za współpracę. Obrobione zdjęcia, film i fotoksiążkę otrzymaliśmy bardzo szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni! 

 

Pan Andrzej poradził sobie również na góralskim weselu! Dziękujemy również Panu przyszłemu zięciowi! 

 

Wszystkiego najlepszego! 

 

Pozdrawiamy serdecznie,

 

Aneta i Rainer

 

 

 niedziela, 10 wrzesień 2017
Justyna i Daniel

Serdecznie dziękujemy Panu Andrzejowi i firmie Asus za przepiękne zdjęcia, film, cudowną foto książkę naszą wspaniałą pamiątkę do której często wracamy i wspominamy ze znajomymi. Szybko, ładnie i profesjonalnie.

Polecamy i pozdrawiamy


środa, 30 sierpień 2017
Ania i Krzyś 24.06.2017r

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pana Andrzeja. Pełen prfesjonalizm oraz ekspresowa realizacja filmu oraz zdjęć, a także nieszablonowy plener. Polecamy bardzo serdecznie 'Studio Asus'.

Z pozdrowieniami,

Ania i Krzyś


sobota, 05 sierpień 2017
Beata i Piotr

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Panu Andrzejowi za uwiecznienie Najważniejszego dnia w Naszym życiu a tym samym pozostawienia pięknej pamiątki na całe życie. Dziękujemy za błyskawicznie zmontowany film,pełen profesjonalizm,miła atmosferę i współpracę.

DZIEKUJEMY TO ZA MAŁO :)

 

POZDRAWIAMY,POLECAMY,DZIEKUJEMY -Beata i Piotr

 

 

 

 piątek, 23 czerwiec 2017
Monika i Krzysiek 15.10.2016 r.

Bardzo udana współpraca w trakcie ślubu i wesela, zdjęcia i film bardzo dobrej jakości, ciekawe i niemonotonne - ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Bardzo szybka realizacja - film do odebrania po niespełna dwóch tygodniach.

Polecamy i dziękujemy za współpracę


sobota, 19 listopad 2016
Beata i Rafał

Świetna współpraca, kamerzysta niewidoczny dla Państwa młodych, robi swoje i wychodzi to rewelacyjnie. Przed filmowaniem dostaliśmy kilka cennych wskazówek. Film jest gotowy juz kilka dni po uroczystości. Bardzo polecam


wtorek, 06 wrzesień 2016
Asia i Sylwek

Z całego serca dziękujemy, że w tak wyjątkowo piękny sposób uwieczniliście najmagiczniejszy moment naszego życia. Naturalne, pełne emocji nagrania i zdjęcia od razu przenoszą nas w czasie i przypominają radość przeżytych chwil. Dzięki Wam ten wspaniały i niepowtarzalny czas pozostanie zachowany w nieśmiertelnej formie aż do końca naszych dni. 

Dziękujemy za przyjazną atmosferę, cierpliwość, wsłuchanie się w nasze potrzeby i pełne zaangażowanie.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Asia i Sylwek 14. 08. 2016 r.


wtorek, 30 sierpień 2016
Magdalena I Tomasz

Jeszcze raz dziękujemy Panu Andrzejowi za profesjonalizm w każdym  calu, za cenne rady, które sprawiły, że ten cudowny dla Nas dzień został tak perfekcyjnie zachowany i uchwycony w kadr aparatu i kamery... to fajne uczucie słyszeć ze mamy naprawdę fajny album i film a to wszystko zasługa fachowca jakim z pewnością jest Pan Andrzej i jego jakże fantastyczny zespół.

Jeszcze raz polecamy wszystkim szukającym młodym /...i nie tylko młodym:-).../ parom usługi Studia Assus i samego Pana Andrzeja. 

 

 

pozdrawiamy serdecznie,

Magda i Tomek :)


piątek, 19 sierpień 2016
Karolina i Krzyszyof

Kochany Panie Andrzeju raz jeszcze bardzo dziękujemy za piękny film uwieczniajacy chwile,  które się już nigdy nie powtórzą. Z radością będziemy wracać do tych wspomnień. Profesjonalnie nagrał Pan same konkrety :) Jesteśmy mega zadowoleni ze współpracy z tak fajnym i znającym się na rzeczy kamerzysta :) Polecamy wszystkim niezdecydowanym i szukającym parom młodym Pana Andrzeja Zabawskiego!!! Wie co robi, a robi to profesjonalnie i w przystępnej cenie co też bardzo się liczy :) pozdrawiamy Karolina i Krzysztof


środa, 13 lipiec 2016
Podziękowania

Gabriela & Krzysztof

Serdeczne podziękowania dla Pana Andrzeja za owocną współpracę i pełen profesjonalizm podczas naszego ślubu i wesela. Dziękujemy za uwiecznienie tego ważnego dla nas dnia.


poniedziałek, 04 lipiec 2016
Ania i Maciej

Serdecznie dziękujemy panu Andrzejowi za przepiękną foto książkę oraz film z naszego ślubu i wesela. Polecamy gorąco wszystkim młodym parą.

Jeszcze raz serdecznie z całego serca dziękujemy i pozdrawiamy :):):)


niedziela, 26 czerwiec 2016
Ewelina i Daniel

Jesteśmy zachwyceni z mężem z cudownych zdjęć, przepięknej foto książki oraz niesamowitego filmu! Profesjonalizm przez duże "P"  :)  Do tego wszystko dostaliśmy w błyskawicznym terminie! ;) Dziękujemy Panu Andrzejowi po raz kolejny za uwiecznienie tego NAJWAŻNIEJSZEGO i NAJPIĘKNIEJSZEGO dnia w Naszym życiu, naprawdę aż miło wraca się do wspomnień sięgając po film czy zdjęcia!! ;)  Serdecznie polecamy wszystkim Młodym Parom :)  Raz jeszcze DZIĘKUJEMY! ;)

Pozdrawiamy, Ewelina i Daniel


poniedziałek, 30 maj 2016
Agata i Grzegorz

Gorąco polecamy Pana Andrzeja, bardzo profesjonalnie, nie nachalnie, KONKRETNIE i uczciwie .... PS. Bardzo dziękujemy za wspaniały film 9.04.2016 bardo ładny .... pozdrawiamy .....


poniedziałek, 25 kwiecień 2016
Ela i Piotr

Bardzo serdecznie dziękujemy za zdjęcia i film,pełen profesjonalizm super jakość Gorąco Polecamy


środa, 16 marzec 2016
Marzena i Łukasz

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Andrzeja to bardzo kreatywny człowiek z fajną wizją:) Do tego punktualny i cierpliwy wszystko odbyło się zgodnie z umową:) Nie było też problemu gdy chcieliśmy wprowadzić jakieś swoje pomysły do zdjęć także POLECAMY jego usługi... Marzena i Łukasz 24.01.2015


czwartek, 22 październik 2015
Monika i Łukasz

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Andrzejowi za wspaniały film oraz zdjęcia z naszego ślubu i wesela.Pełen profesjonalizm bardzoo polecamy jesteśmy  bardzo wdzięczni a sztuczne ognie ktore wszyscy przega

pili  robia furore wsród oglądających:-) bardzo krótki czas oczekiwania, świetny kontakt,  bajeczna foto książka zrobiona w expresowym tempie a plener mimo nieciekawej pogody to była czysta przyjemność:-)

 

Pozdrawiamy i Polecamy:-)))

 

 

Monika i Łukasz 29.08.2015 


wtorek, 13 październik 2015
Marcin i Paulina :)

Szczerze i serdecznie polecamy z pełną odpowiedzialnością. Pełen profesjonalizm, ekipa bardzo wymagająca ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa :) W ciągu dwóch tygodni mamy zdjęcia i płytę z wesela. W przeciwieństwie do innych firm nie trzeba czekać kilku miesięcy a zdjęcia i jakość filmu naprawdę SUPER!!!

 


sobota, 03 październik 2015
Król

Bardzo serdecznie polecamy. Film był błyskawicznie zmontowany, dobra jakość. Pełen profesjonalizm.


poniedziałek, 28 wrzesień 2015
Bernadka i Paweł

Szczerze polecamy Pana Andrzeja! Profesjonalne podejście do pracy. Film zmontowany w sposób bardzo przyjemny - nie jest nudny i usypiający. Dziękujemy i polecamy ! :)  


czwartek, 04 czerwiec 2015
Katarzyna i Łukasz 11.10.2014

Jesteśmy niezwykle wdzięczni Andrzejowi, jak tez jego Bratu.. za to, że pomogli uwiecznić Nam ten PIERWSZY, a zarazem wspaniały i najważniejszy dzień w Naszym JUŻ wspólnym życiu. Dzięki ich staraniom i zaangażowaniu, nasze wspomnienia pozostaną dużo trwalsze..  Zarówno Pan kamerzysta, jak też fotograf byli praktycznie niewidoczni dla gości. Film, oraz zdjęcia bardzo nas zachwyciły ! Jednym zdaniem :

PEŁEN PROFESJONALIZM !!!!!!!!

 

Z ręką na sercu możemy polecić każdemu Studio ASUS :)


wtorek, 30 grudzień 2014
Patrycja i Tomasz 04.10.2014

Chcielibyśmy bardzo podziękować za piękny film i zdjęcia a za razem bardzo polecić pana Andrzeja i jego usługi. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i efektów jego pracy. RZETELNIE, SZYBKO I FACHOWO:) DZIĘKUJEMY.


niedziela, 26 październik 2014
Agnieszka i Patryk

Witamy:)

Nasz Ślub był 16 sierpnia tego roku :) Patryk i Agnieszka.

Zarówno film jak i zdjęcia oraz podejście do klienta super.

Dziękujemy.


niedziela, 28 wrzesień 2014
Agnieszka i Grzegorz

Dziękujemy za przepiękne zdjęcia!!! Są niesamowite!!! Zdjęcia są niezwykłe, pokazują tyle naszych emocji i atmosferę jaka wtedy panowała. Te uśmiechy, radość, zabawa, ach… żal tylko, że tak szybko minęło :) Życzymy dalszych sukcesów!!! Pozdrawiamy serdecznie.


niedziela, 28 wrzesień 2014
Małgorzata i Dawid 23.08.2014 / Bochnia

Witam wszystkich którzy są jeszcze niezdecydowani :)

Wybór przez nas kamerzysty był zupełnie przypadkowy. Wybraliśmy ofertę Pana Andrzeja tylko na podstawie krótkich filmików z jego strony i... NIE ŻAŁUJEMY !!!

Film z naszego wesela jest przepiękny, zostały nagrane wszystkie najważniejsze momenty, obróbka techniczna filmu zachwyca jak i również melodie które zostały podstawione we właściwych momentach. Film z wesela mieliśmy po paru dniach- goście byli bardzo zdziwieni ponieważ na nagranie coraz częsciej czeka sie po 3 miesiące.

TAK WIEC KAMERZYSTA GODNY POLECENIA; SZYBKO TANIO I SOLIDNIE .                                                                                                                       ( Jeszcze jedna bardzo ważna uwaga Pan Andrzej wykonywał swoją pracę tak jakby był niewidoczny przy czym nie peszył gości i dzięki temu zachowywali się naturalnie co pięknie wyszło na filmie)

DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE WSPOMNIENIE TEGO DNIA :)


wtorek, 02 wrzesień 2014
Betty & Menio Wesele 19.07.2014

Przepiekne, urzekajace zdjecia, cudowny film, pelen profesjonalizm, 100 % zaangazowanie i mila wspolpraca!

Wspominamy nasze wesele, chcielismy wszystko dopiac na tip top, by bylo najwspanialsze i wyjatkowe pod kazdym wzgledem. Wszystko to uwiecznione zostalo perfekcyjnie na filmie i zdjeciach, ktore teraz wprowadzaja nas w ten magiczny dla nas nastroj. Ogladajac film i fotki przenosimy sie znow tam, przezywamy i czujemy to jeszcze raz. Takich ludzi sie poleca!

Dlatego bardzo serdecznie dziekujemy z calego serduszka! Powodzonka i trzymajcie tak dalej!

Beata i Mariusz


poniedziałek, 04 sierpień 2014
Dorota i Wacek

Jak najbardziej możemy polecić usługi fotograficzne. Pełen profesjonalizm działania, zdjęcia ogląda się z miłą chęcią i z zaciekawieniem, oddają charakter ceremonii i zabawy. 

 

Dziękujemy za profesjonalne podejście i miłą współpracę.


czwartek, 24 lipiec 2014
A&M 31.05.

Nie pozostaje nam nic innego, jak poprzeć naszych poprzedników.

Zdjęcia są rewelacyjne, można je oglądać non stop i zawsze zachwycają.
Bardzo dziękujemy za profesjonalną obsługę fotograficzna naszego wesela i za wspaniała sesje.

 

polecamy


wtorek, 08 lipiec 2014
Ilona i Łukasz

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nagrania naszego ślubu i wesela. Współpraca z Panem Andrzejem przebiegała od początku do końca bardzo profesjonalnie. Film został wykonany w expresowym tempie i super jakości. Gorąco polecamy studio Pana Andrzeja.

 

Dziękujemy i pozdrawiamy


niedziela, 22 czerwiec 2014
Marzena i Łukasz

Super Film ! Piękne Zdjęcia ! Polecamy wszystkim taką pamiatke :)


poniedziałek, 17 luty 2014
Aneta i Piotr

Serdecznie dziękujemy za bardzo pięknie nagrany film z naszego ślubu i wesela. Dziękujemy również za zaangażowanie oraz cenne rady :)

Polecamy za pełen profesjonalizm !


niedziela, 08 wrzesień 2013
Monika i Piotr

Dziekujemy za przecudną sesję i zdjęcia z naszego ślubu i wesela oraz przepiękny montaż filmu .
Polecam studio ASUS


wtorek, 27 sierpień 2013
Kasia i Michał

Chcieliśmy jeszcze raz bardzo podziękować co dla nas zrobiliście. Dzień 22 czerwiec  był dla Nas szczególnie wyjątkowy. Wszystkim chcemy polecić Studio Asus. Ogromne zaangażowanie, profesjonalizm, rady.Dziękujemy za piękny film i zdjęcia gdzie zostały uchwycone wspaniałe momenty, dzięki którym możemy powracać do tych pięknych chwil. 

Jeszcze raz dziękujemy. Kasia i Michał.


czwartek, 18 lipiec 2013
Justyna i Darek - 1-2.6.2013

Gorące podziękowania dla Rewelacyjnej Ekipy Studio Asus! Otrzymaliśmy od Państwa cudowny film i przepiękne zdjęcia, które podkreśliły wyjątkowość tego dla nas ważnego dnia. Dziękujemy za profesjonalność, rzetelność oraz cierpliwość podczas sesji Laughingserdecznie polecamy!

Pozdrawiamy,

Justyna i Darek


wtorek, 09 lipiec 2013
Kasia i Tomek 27.04.2013

Serdecznie dziękujemy za wspaniały film z naszego ślubu i wesela. Współpraca z Panem Andrzejem od samego początku do samiuteńskiego końca to  pełen profesjonalizm, zaangażowanie i sama przyjemność. Nawet już po odebraniu filmu i uregulowaniu należności poprosiliśmy jeszcze o mp3 z całego ślubu i w przeciągu kilku dni go otrzymaliśmy;-) 

Gorąco polecamy Pana Andrzeja!!

Pozdrawiamy

Kasia i Tomek


wtorek, 18 czerwiec 2013
Kasia i Dawid 04.05.2013

Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniały film z naszego ślubu i wesela oraz za doskonałą współpracę, pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie od pierwszego spotkania aż po dzień ślubu i odebranie filmu.

Współpraca z Panem Andrzejem była dla nas wielką przyjemnością! Gorąco polecamy usługi Studia Asus!!

Pozdrawiamy Kasia i Dawid


sobota, 25 maj 2013
Agnieszka i Krzysiek 26.01.2013

Na ręce Pana Andrzeja składamy gorące podziękowania za wykonanie zdjęć i filmu  z naszego ślubu, jest on wspaniałą pamiątką. Dziękujemy za cenne wskazówki i dobre rady :) Gorąco polecamy Studio Asus! 

Agnieszka i Krzysiek


sobota, 27 kwiecień 2013
Zespół muzyczny Megan

Studio Asus to gwarancja ekscytującego filmu z waszego wesela! Kapitalne pomysły na zdjęcia, dynamiczny, przeprowadzony z wyczuciem montaż sprawia, że chce się kolejny raz sięgnąć po film z imprezy. Serdecznie pozdrawiamy i polecamy


piątek, 01 marzec 2013
Klaudia i Marcin 9.02.2013

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą pamiątkę ślubną jaką jest film. Nie ma takich słów jakimi można byłoby opisać nasz zachwyt z filmu jak i z współpracy z Panem. Wybór nasz był przypadkowy ale godny polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania całego materiału. Gorąco polecamy wszystkim niezdecydowanym parom aby bez wahania wybrali Pana usługi. Jeszcze raz dziękujemy za cały materiał jest rewelacyjny, a wszystkim się bardzo podoba. Serdecznie pozdrawiamy.


niedziela, 17 luty 2013
Sylwia i Michał 6.10.2012

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą współpracę dzięki której powstała niesamowita pamiątka ślubna- film i zdjęcia. Dziękujemy za życzliwość, wszystkie podpowiedzi, cenne wskazówki i świetne pomysły! :)  Jesteśmy zadowoleni. Jak najbardziej polecamy.

Pozdrawiamy Sylwia i Michał :)


niedziela, 18 listopad 2012
Ania i Mateusz 01.09.2012

Ślicznie dziękujemy za wspaniałą pamiątkę ślubną w postaci filmu, który czaruje wszystkich oglądających, a przede wszystkim Nas, możemy oglądać go godzinami i za każdym razem zachwycamy się nim coraz bardziej. Smile Chcieliśmy również podziękować za ogromną cierpliwość a przede wszystkim za wytrzymałość podczas sesji w plenerze. Ps. Pan Andrzej wie o co chodzi Wink Zdjęcia zrobione profesjonalnie z dużą dbałością o detale, a fotoksiążka cudowna.

 Jeszcze raz bardzo dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy Pana Andrzeja;)


środa, 07 listopad 2012
Klaudia i Darek 15.09.2012

Chcemy wraz z Darkiem ślicznie podziękować za pięknie zrobiony film i wspaniałe zdjęcia . Jesteśmy baaardzo zadowoleni z całego materiału.Gorąco polecamy wszystkim narzeczonym!!! Naprawde dziękujemy za cały materiał jest rewelacyjny a wszystkim się bardzo podoba. Serdecznie pozdrawiamy !:)


niedziela, 21 październik 2012
Sylwia i Daniel

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe zdjęcia oraz film z naszego wesela bardzo fajnie sie je ogląda a albumy z wesela prześliczne wszystkim się bardzo podobają :) Serdecznie pozdrawiamy i bardzo wszystkim polecamy pana Andrzeja:)


czwartek, 06 wrzesień 2012
Dominika i Lukasz

Serdecznie dziękujemy za piękny film Smile jesteśmy zadowoleni i polecamy każdemu Pana Andrzeja.


sobota, 25 sierpień 2012
Magda i Rafał

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe zdjęcia oraz film:) Jesteśmy bardzo zadowoleni, muzyka idealnie dobrana!

Polecamy usługi Pana Andrzeja i jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiamy:)


sobota, 11 sierpień 2012
Monika i Bartosz

Serdecznie polecamy usługi Pana Andrzeja.

Podczas zabawy weselnej krążył niezauważalny między stolikami i parami na parkiecie- przez co wyeliminował w 100% skrępowanie swoją obecnością.

Podczas pleneru doskonała współpraca pełna humoru przez co czuliśmy się swobodnie.

Na koniec jeszcze raz dziękujemy i serdecznie polecamy!


wtorek, 26 czerwiec 2012
Kinga i Grzesiek - Kraków

Polecamy usługi Pana Zabawskiego, gdyż wykonany przez niego film ze ślubu i wesela jest bardzo profesjonalny. Czas wykonania usługi ekspresowy, a cena bardzo przystępna.

[email protected]


środa, 20 czerwiec 2012
 
Powered by Phoca Guestbook
Do góry