WIDEOFILMOWANIE

Naszą ofertę kierujemy do Młodych Par, które chcą by film z ich uroczystości ślubnych i weselnych miał wyjątkowy charakter, cechował się najwyższą jakością obrazu a przy tym był zrealizowany w dyskretny sposób, bez zakłócania niepowtarzalnego nastroju. Najlepszy sprzęt, dwudziestoletnie doświadczenie i opinie naszych zadowolonych klientów świadczą o tym, że nie są to obietnice bez pokrycia.

Działalność prowadzimy jako legalna firma, płacimy podatki, na życzenie wystawiamy rachunek. To także gwarancja jakości usług i tego, że macie Państwo do czynienia z poważnym partnerem z którym można zawrzeć umowę na wykonanie usługi. Takiej umowy nie podpiszą z Wami z oczywistych powodów osoby działające w tzw. szarej strefie.

Legitymujemy się stosownym zaświadczeniem wydanym przez Kurie Diecjezalną zezwalającym na filmowanie i fotografowanie w obiektach sakralnych.

Cena usługi to 1800 zł za wideofilmowanie ślubu i wesela od błogosławieństwa do końca bloku oczepinowego (zwykle około godziny 1 dnia następnego). Nie stosujemy oferowanych przez inne firmy tzw. pakietów usług czyli taniej: mniej i gorzej, drożej: więcej i lepiej. Mamy jeden pakiet i jeden standard. Każdemu Klientowi staramy się wykonać usługę najlepiej jak potrafimy.

Przy jednoczesnym zamówieniu usługi foto i wideo, rabat 500 zł od ceny łącznej.

Oferujemy również realizację filmu dwoma kamerami (dwóch operatorów). Realizowany w ten sposób materiał jest bogatszy, zawiera więcej efektownych ujęć także przy pomocy zaawansowanego systemu stabilizacji obrazu. Zmontowany film wygląda niezwykle profesjonalnie. Koszt tej usługi to 700 zł.

Dodatkowo oferujemy wzbogacenie filmu ujęciami z drona (profesjonalny dron, operator z uprawnieniam, ubezpieczenie). Cena takiej usługi ustalana jest indywidualnie i wynosi co najmniej 600 zł.

Indywidualnie z każdym klientem uzgadniamy długość filmu oraz styl filmowania i montażu.

Oferujemy filmowanie imprez okolicznościowych takich jak: śluby i wesela, komunie, chrzciny, studniówki, jubileusze i inne.
Wykonujemy także filmy reklamowe, promocyjne, dokumentacyjne dla firm.

 

SPRZĘT

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie wykorzystując najnowsze technologie. Film jest realizowany w technologii AVCHD (rozdzielczość 1920x1080 full HD) i formacie 16/9 przy pomocy kamer Panasonic AG-HCM151. Doskonałe parametry techniczne tej kamery gwarantują doskonały obraz bez konieczności używania dodatkowego oświetlenie rujnującego atmosferę zabawy weselnej.
W celu zapewnienia optymalnej jakości dźwięku, w kościele stosujemy profesjonalny rejestrator nagrywający dźwięk bezpośrednio z instalacji nagłośniającej kościoła.

 

MONTAŻ

Montaż filmu począwszy od efektownej czołówki po oryginalne zakończenie odbywa się komputerowo przy pomocy profesjonalnego oprogramowania. Efekt końcowy w postaci filmu na płytach DVD i Blu-ray jest najwyższej jakości i potrafi zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Szczególnie chcemy Wam polecić film w pełnej rozdzielczości (1920x1080) na nośniku Blu-ray. Różnica w jakości obrazu między odchodzącym standardem DVD a nowym Blu-ray jest ogromna. Standardem tym posługuje się wciąż niewielu kamerzystów weselnych (kamery HDV to niższa półka), co jest kolejnym powodem, by wybrać usługi naszego studia.
Płyty posiadają nadruk w postaci Waszego zdjęcia, uzupełnionego stosownymi napisami. Umieszone są w plastikowym lub efektownym welurowym etui.

Województwo śląskie i małopolskie to teren naszej działalności. Możliwe dalsze dojazdy.

Miejscowości: Kraków, Olkusz, Wolbrom, Bukowno, Klucze, Myślenice, Wieliczka, Bochnia, Skawina, Niepołomice, Zabierzów, Krzeszowice,Miechów, Słomniki, Skała, Sułoszowa, Trzebinia, Chrzanów, Zawiercie, Ogrodzieniec, Pilica,  Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Mysłowice, Katowice,Tychy, Chorzów, Zabrze i inne