WIDEOFILMOWANIE

Naszą ofertę kierujemy do Młodych Par, które chcą by film z ich uroczystości ślubnych i weselnych miał wyjątkowy charakter, cechował się najwyższą jakością obrazu a przy tym był zrealizowany w dyskretny sposób, bez zakłócania niepowtarzalnego nastroju. Najlepszy sprzęt, dwudziestoletnie doświadczenie i opinie naszych zadowolonych klientów świadczą o tym, że nie są to obietnice bez pokrycia.

Działalność prowadzimy jako legalna firma, płacimy podatki, na życzenie wystawiamy rachunek. To także gwarancja jakości usług i tego, że macie Państwo do czynienia z poważnym partnerem z którym można zawrzeć umowę na wykonanie usługi. Takiej umowy nie podpiszą z Wami z oczywistych powodów "kamerzyści" i "fotografowie" działający w tzw. szarej strefie.

Legitymujemy się stosownym zaświadczeniem wydanym przez Kurie Diecjezalną zezwalającym na filmowanie i fotografowanie w obiektach sakralnych.

Standardowa cena usługi to 1800 zł za wideofilmowanie ślubu i wesela od błogosławieństwa do końca bloku oczepinowego (zwykle około 1 dnia następnego). Przy jednoczesnym zamówieniu usługi foto i wideo, rabat 500 zł od ceny łącznej.

Oferujemy również realizację filmu dwoma kamerami (dwóch operatorów). Realizowany w ten sposób materiał jest bogatszy, zawiera więcej efektownych ujęć a zmontowany film wygląda niezwykle profesjonalnie. Koszt tej usługi to 800 zł.

Dodatkowo oferujemy wzbogacenie filmu ujęciami z drona (profesjonalny dron, operator z uprawnieniam, ubezpieczenie).

Indywidualnie z każdym klientem uzgadniamy długość filmu oraz styl filmowania i montażu. Czy będzie to 3-godzinny film o charakterze dokumentacyjnym czy np. 1-godzinny treściwy i dynamiczny - zależy tylko od Was.

Oferujemy filmowanie imprez okolicznościowych takich jak: śluby i wesela, komunie, chrzciny, studniówki, jubileusze i inne.
Wykonujemy także filmy reklamowe, promocyjne, dokumentacyjne dla firm.

 

SPRZĘT

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie wykorzystując najnowsze technologie. Film jest realizowany w technologii AVCHD (rozdzielczość 1920x1080 full HD) i formacie 16/9 przy pomocy kamery Panasonic AG-HCM154, wyposażonej w trzy 1/3 calowe progresywne sensory CCD. Doskonałe parametry techniczne tej kamery gwarantują doskonały obraz bez konieczności używania tak uciążliwych i rujnujących atmosferę zabawy weselnej lamp dodatkowych stosowanych przez większość kamerzystów.
W celu zapewnienia optymalnej jakości dźwięku, w kościele stosujemy profesjonalny rejestrator nagrywający dźwięk bezpośrednio z instalacji nagłośniającej kościoła.

 

MONTAŻ

Montaż filmu począwszy od efektownej czołówki po oryginalne zakończenie odbywa się komputerowo przy pomocy profesjonalnego oprogramowania. Efekt końcowy w postaci filmu na płytach DVD i Blu-ray jest najwyższej jakości i potrafi zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Szczególnie chcemy Wam polecić film w pełnej rozdzielczości (1920x1080) na nośniku Blu-ray. Różnica w jakości obrazu między odchodzącym standardem DVD a nowym Blu-ray jest ogromna. Standardem tym posługuje się wciąż niewielu kamerzystów weselnych (kamery HDV to niższa półka), co jest kolejnym powodem, by wybrać usługi naszego studia.
Płyty posiadają nadruk w postaci Waszego zdjęcia, uzupełnionego stosownymi napisami. Umieszone są w plastikowym lub efektownym welurowym etui.

Województwo śląskie i małopolskie to teren naszej działalności. Możliwe dalsze dojazdy.

Miejscowości: Kraków, Olkusz, Wolbrom, Bukowno, Klucze, Myślenice, Wieliczka, Bochnia, Skawina, Niepołomice, Zabierzów, Krzeszowice,Miechów, Słomniki, Skała, Sułoszowa, Trzebinia, Chrzanów, Zawiercie, Ogrodzieniec, Pilica,  Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Mysłowice, Katowice,Tychy, Chorzów, Zabrze i inne