Gusta w temacie fotografii są bardzo zróżnicowane. Jedni preferują fotografie tradycyjną oddającą przed wszystkim atmosferę i uczucia jakie towarzyszą uroczystością ślubnym i weselnym, inni gustują w fotografii oryginalnej, gdzie kształty, światła i kolory tworzą niezwykłe obrazy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przedstawiasz nam swoja wizje a my staramy się ją zrealizować.

Działalność prowadzimy jako legalna firma, płacimy podatki, na życzenie wystawiamy rachunek. To także gwarancja jakości usług i tego, że macie Państwo do czynienia z poważnym partnerem z którym można zawrzeć umowę na wykonanie usługi. Takiej umowy nie podpiszą z Wami z oczywistych powodów "kamerzyści" i "fotografowie" działający w szarej strefie.

Legitymujemy się odpowiednim zaświadczeniem wydanym przez Kurie Diecezjalną zezwalającym na fotografowanie w obiektach sakralnych.

Cena usługi, tj. reportaż z dnia ślubu + plener to 1900 zł. (przy jednoczesnym zamówieniu usługi foto i wideo, rabat 500 zł od ceny łącznej).

Wykonujemy:

- zdjęcia ślubne reportażowe i plenerowe
- zdjęcia z chrztu, komunii i uroczystości rodzinnych
- zdjęcia do portfolio dla modelek
- zdjęcia na prezent dla najbliższej osoby
- zdjęcia przemysłowe i dokumentacyjne w tym makrofotografia.

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie mogą Państwo zapoznać się z wykonanymi przez nas fotografiami.

Działamy głównie na terenie śląska i małopolski. Możliwe dalsze dojazdy.

Miejscowości: Olkusz, Kraków, Wolbrom, Bukowno, Myślenice, Wieliczka, Skawina, Niepołomice, Zabierzów, Krzeszowice, Miechów, Skała, Sułoszowa, Trzebinia, Chrzanów, Zawiercie, Ogrodzieniec, Pilica, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Katowice i inne